Hoşgeldiniz,   
Üye Girişi| Yeni Üye
Hakkımızda

 Hakkımızda

Ulu önder Atatürk’; "Milli ekonominin temeli tarımdır. Bunun içindir ki tarımda kalkınmaya büyük önem vermeliyiz. İlk önce ciddi etütlere dayalı bir tarım siyaseti uygulamak ve onun içinde her köylünün ve bütün vatandaşların kolayca kavrayabileceği ve severek uygulayabileceği bir tarım rejimini kurmak lazımdır" görüş ve direktifleri ile tarımın ve tarımsal kalkınmanın Türkiye ekonomisindeki yerini ve önemini vurguluyordu. Ulu önderin yeşile olan tutkusu ve özlemi "Yeşili görmeyen gözler renk zevkinden mahrumdur. Burasını öyle ağaçlandırınız ki kör bir insan dahi yeşillikler arsında olduğunu fark etsin" düşüncesi Atatürk Orman Çiftliği'nin kurulmasında en önemli etken olmuştur.

 

Atatürk Orman Çiftliği; Atatürk'ün vasiyeti olan “hilesiz ve nefis gıda maddeleri temin eylemek” misyonu ile son teknoloji üretim makinelerinde ürettiği sağlıklı ve doğal ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.

 

1991 yılından beri faaliyette olan Atatürk Orman Çiftliği Satış Mağazasında misyonumuz siz tüketicileri; hijyenik, sağlıklı ve doğal ürünlerle buluşturmaktır. Atatürk Orman Çiftliği ürünlerini İstanbul bayii sıfatıyla, en uygun fiyatlarla sattığımız mağazamızda bal, peynir, kuruyemiş gibi ürünleri de mağazamızdan tedarik edebilirsiniz.

 

AOÇ İSTANBUL Satış Mağazasında satılan ürünlerimizi aynı zamanda internet sitemiz aracılığı ile tüm Türkiye'ye ulaştırma misyonunu üstlenmiş durumdayız.

 

Her sabah 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet veren AOÇ İSTANBUL Satış Mağazamız artık web Sayfamız ile size çok daha yakın.

 

 

   Neden AOÇ İstanbul

 

    Ulu Önder Atatürk’ün talimatıyla, "hilesiz ve nefis gıdalar" sunmak için kuruldu. AOÇ ürünlerine artık     İstanbul’da da ulaşabilirsiniz. Anne sütüne en yakın besin değeri ile bilinen günlük keçi sütü, tereyağı ve özel tava yoğurdu gibi özel ürünlerin yanı sıra; keçi sütünden yapılan dondurmalar tamamen doğal ve katkısız.

 

 

 

 

  Copyright © AOC İstanbul 2018 By Joker